חנויות סליקה

הנה תקציב קצר של התכונות המרכזיות של חנויות אי-קומרס שאני יוצר

1

רספונסיבות

חנויות שלי מתוכנתים בצורה רספונסיבית, מה שאומר שהם מתאימים לצפייה במגוון מכשירים וגדלי מסכים שונים. בכך, אני מבטיח/ה שהאתר שלך ייראה נהדר ויהיה נגיש למשתמשים בכל פלטפורמה.

2

תשתית SEO

תשתית ה-SEO מאוד חשובה עבור נראות האתר במנועי חיפוש. אני מתחיל/ה את תהליך הפיתוח כבר משלבי התכנון והעיצוב, ומבצע/ת שיפורים טכניים ותוכן מותאם על מנת להבטיח את תקינות האתר והצגתו במקומות המראים העליונים בחיפושים.

3

עיצוב אישי

אני מאמין בחשיבותה של הזרמת אישיות לאתר שלך. בעבודתי, אני מתמקד ביצירת עיצובים מותאמים אישית שמתארים את צורת החשיבה והאופי שלך ושל המותג שלך. אני משלב רעיונות חדשניים ועיצוביים ייחודיים על מנת ליצור את המראה המדויק שלאתר שלך.

4

נגישות

אני יודע כמה חשובה הנגישות עבור המשתמשים בצרכים מיוחדים. אני דואג שאתרים שאני יוצר יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות שונות ויאפשרו להם לשלב ולנווט באתר בקלות ובצורה נוחה.

5

חווית גלישה

בעבודתי, אני מתמקד ביצירת חווית גלישה ייחודית ומרהיבה. אני משתמש באנימציות, באפקטים מרהיבים ובהנעה לפעולה שמעניקים למשתמשים תחושה של אינטראקטיביות והשפעה בינהם לבין האתר.

6

חיבור סליקה

אני מספק את היכולת לחבר סליקת אשראי לחנות האינטרנט שלך. זה מאפשר ללקוחות לבצע תשלומים מאובטחים ונוחים באמצעות כרטיסי האשראי. אני משתמש בפתרונות מובילים בתחום סליקת האשראי כדי להבטיח שהמערכת תהיה מאובטחת ושהעסקה תתבצע בצורה חלקה וקלה עבור המשתמשים.

3000₪

מערכות ניהול

500₪